běhám

Běhám. Už dva roky. Začala jsem běhat pro zlepšení fyzičky. A život přeci začíná po čtyřicítce, tak jsem začala žít aktivněji.

Běhám ráda. Na čas se mě neptej, není podstatný. Baví mě to, jsem výkonnější, mám víc energie. A baví mě o tom mluvit. Pro zvýšení motivace...

Běhám. Už dva roky. Začala jsem běhat pro zlepšení fyzičky. A život přeci začíná po čtyřicítce, tak jsem začala žít aktivněji.

Běhám ráda. Na čas se mě neptej, není podstatný. Baví mě to, jsem výkonnější, mám víc energie. A baví mě o tom mluvit. Pro zvýšení motivace se několikrát do roka přihlásím na nějaký závod.

A víš, co se mi na tom líbí nejvíc? Jsem nadšená z toho, že moje 11letá dcera už má za sebou 5km silvestrovský běh a na další pětku je přihlášená. (Já jsem na Silvestra nebyla úplně zdravá, běh jsem vzdala, a byla jsem na Elišku moc pyšná, že to zvládla sama). A mladší dcera se mnou chce trénovat, aby 5km zvládla příští rok. I nejstarší dcera se nechala motivovat.

Baví mě šířit lásku k běhu, k aktivitě, k životu.

Ano, jsou mnohem lepší běžci, než my. Ale netřeba se srovnávat. Důležitý je, jako u všeho, jen náš dobrý pocit. A radost ze života.

Napiš mi, prosím, čím jsi dneska potěšil sám sebe.
Přeji ti úspěšný den.

Fyzioterapie Eva Latislavová

U Přehrady 2085/65
466 02 Jablonec nad Nisou

Kontakt

 Telefon: +420 608 063 538
 E-mail: evalatislavova@seznam.cz

Kontaktní formulář