Kurzy

POVÍDÁNÍ S EVOU O BĚHÁNÍ

Varnsdorf, 19.4.2022 od 18h, Městská knihovna, vstupné 30Kč (akce knihovny)

Budeme si povídat o všem kolem běhání - technika běhu, jak často běhat, začátečnické chyby, jak vybrat boty, prevence běžeckých úrazů. Věřím, že zajímavou informaci dostane začínající běžec, průměrný hobbík i běžec výkonnostní. V případě zájmu pujdeme ven vypilovat váš styl.

Těším se na každého :-)

 

 

PROSTĚ BĚŽ - SETKÁNÍ NAD NOVOU KNIHOU 112 BĚŽECKÝCH TIPŮ

Jablonec nad Nisou,  21.4.2022 od 17h, Sportovní areál Břízky

Představíme vám novou knihu běžeckého klubu Prostě běž vydanou Edou Kožušníkem a Evou Podroužek Fryšarovou 112 běžeckých t, jejíž jsem spoloautorkou. Knižka je rozdělena do čtyř částí - běh, zdraví, cvičení a strava a jsou v ní oříběhy několika velmi rozličných běžců.

Společně se pobavíme o všem kolem běhání - technika běhu, jak často běhat, začátečnické chyby, jak vybrat boty, prevence běžeckých úrazů. Věřím, že zajímavou informaci dostane začínající běžec, průměrný hobbík i běžec výkonnostní. V případě zájmu pujdeme ven vypilovat váš styl. Bude velký prostor pro vaše dotazy.

 

 

POVÍDÁNÍ S EVOU O BOLESTI BEDERNÍ PÁTEŘE

Varnsdorf, 10.5.2022 od 18, Městská knihovna, vstupné 30Kč (akce knihovny)

Asi po 4 letech zopakujeme téma bolestí bederní páteře, se kterou se čas od času setká asi každý. Povíme si, proč nás záda bolí z pohledu fungování pohybového aparátu i z pohledu psychosomatiky. Naučíme se, jak je možné si sami od bolesti pomoct, jak cvičit, využijeme masážní techniky i reflexologii. Určitě bude prostor pro individuální dotazy. Doporučuji si vzít tužku a papír na případné poznámky.

 

POVÍDÁNÍ S EVOU O BOLESTI ZAD PŘI MANIPULACI S DÍTĚM

Rumburk, 28.4.2022 od 17h, Mateřské centrum Koťátko, vstupné 30Kč (akce MC)

Povídání je určeno hlavně maminkám malých dětí, které řeší, jak manipulovat s děťátkem ohleduplně k zádům maminky, tatínka, prarodičů. Maminulace s miminkem, batoletem je vždy náročná. My si ukážeme šetrné pozice a pohyby, cvičení na posílení a protažení potřebných svalů, naučíme se, jak si pomoci od bolesti sami nebo v páru. Také si řekneme, jak je možné dodat rodičům energii a další pomoc podle vašich dotazů.

 

 

Fyzioterapie Eva Latislavová

U Přehrady 2085/65
466 02 Jablonec nad Nisou

Kontakt

 Telefon: +420 608 063 538
 E-mail: evalatislavova@seznam.cz

Kontaktní formulář