smysl života

Asi každý z nás dojde v průběhu života do bodu, kdy se ptá: "Jaký je vlastně smysl mého života? Jaký je můj úkol tady?" I já jsem došla do tohoto bodu.

Mám obrovské štěstí, že jsem velmi brzy našla svůj talent. Na doporučení mojí maminky...

 

Asi každý z nás dojde v průběhu života do bodu, kdy se ptá: "Jaký je vlastně smysl mého života? Jaký je můj úkol tady?" I já jsem došla do tohoto bodu.

Mám obrovské štěstí, že jsem velmi brzy našla svůj talent. Na doporučení mojí maminky jsem vystudovala rehabilitaci a s přibývajícími zkušenostmi jsme si uvědomila, že právě TO je můj talent. A díky tomuto talentu jsem snad našla svůj úkol - dělat svět radostnějším.
Přijde ke mně klient, většinou s bolestí, a po hodinové spolupráci odchází fyzicky lepší, psychicky silnější, s vidinou řešení, s pocitem odložených několika kil a .... s úsměvem. Cestou domů se zastaví v obchodě, prohodí pár veselých slov s prodavačkou. Přijde s úsměvem domů, kde svou dobrou náladou rozradostní svého partnera. A díky jednomu spokojenému člověku se usmívá více lidí. A to mě baví.

A jak čas pokročil a já jsem prošla určitými zkušenostmi, uvědomila jsem si, že je to s tím smyslem života mnohem jednodušší. Vlastně úplně jednoduché. SMYSLEM NAŠEHO ŽIVOTA, mého, tvého, pokladní v obchodě, ředitele zeměkoule, JE ŽÍT RADOSTNĚ, NAPLNO, S LÁSKOU, BÝT ŠŤASTNÍ. Proč bychom jinak dostali do vínku takové kvality, jako jsou chuťové buňky, orgasmus, jiskřičky v očích, senzitivní  buňky v kůži, které přijímají dotek ....? Radost ze života nám umožní naplno rozvinout naše talenty a být i díky nim inspirací a přínosem druhým. Proto se netrap hledáním, rozhlédni se kolem sebe, kolik krásy je všude.

 

Dáš mi za pravdu, že svět plný šťastných lidí je nejlepší prostředí pro růst?

Fyzioterapie Eva Latislavová

U Přehrady 2085/65
466 02 Jablonec nad Nisou

Kontakt

 Telefon: +420 608 063 538
 E-mail: evalatislavova@seznam.cz

Kontaktní formulář